Vabilo - VESELI VRTILJAK, Otroški vrtec Šmarje pri Jelšah, 12. 4. 2024

VABILO - Veseli vrtiljak, 12. 4. 2024.pdf

VABILO - MOJCA POKRAJCULJA, 4. 4. 2024

VABILO - MOJCA POKRAJCULJA, 4. 4. 2024.pdf

Planinski krožek, april - sveti štefan

Planinski krožek, april - sveti štefan.pdf

Vpis novincev 2024-25

Vpis novincev-2024-25.pdf

Donacija dohodnine obrazec.pdf

Dopis donacija dela dohodnine.pdf

Pozdravljeni spoštovani starši, otroci, ostali!

Razvoj vsakega posameznika je odvisen od dispozicij ter razmer o okolju v katerem raste, predvsem pomembne so družinske razmere in interakcija otrok s pomembnimi drugimi, ki so  v stiku z otrokom v prvih letih življenja, kamor seveda sodimo tudi strokovni delavci v vrtcu.

Zavedamo se, da nam predajate Vaše največje in neprecenljivo bogastvo - svojega otroka! Zaposleni JZ Otroškega vrtca Šmarje pri Jelšah se zavedamo svojega poslanstva, da vzgajamo generacije otrok, ki nas bodo nosile s seboj skozi vse življenje - zavedno ali nezavedno! Vrtec je laboratorij kulture, socializacije, vsestranskega razvoja...

Prisluhnili Vam bomo, predvsem pa Vašim otrokom in skupaj z roko v roki optimalno razvijali potenciale vseh otrok!

Otroci so kot svež cement. Karkoli se jih dotakne, pusti odtis. (Haim Ginott)

Pustili bomo odtis. Z delom, odnosom... Pripravili smo bogat program, ki Vas bo prepričal!

Vse dobro,

ravnateljica Jelka Kitak s sodelavci