Spoznavni dan 30.8.2024

Spoznavni dan 30.8.2024.pdf

Sonce in zdravje

Sonce in zdravje.pdf

Kako se zaščitimo pred UV sevanjem.pdf

Odjava otroka med poletnimi meseci

Obvestilo odjava otroka med poletnimi meseci.pdf

Vpis novincev 2024-25

Vpis novincev-2024-25.pdf

Donacija dohodnine obrazec.pdf

Dopis donacija dela dohodnine.pdf

Pozdravljeni spoštovani starši, otroci, ostali!

Razvoj vsakega posameznika je odvisen od dispozicij ter razmer o okolju v katerem raste, predvsem pomembne so družinske razmere in interakcija otrok s pomembnimi drugimi, ki so  v stiku z otrokom v prvih letih življenja, kamor seveda sodimo tudi strokovni delavci v vrtcu.

Zavedamo se, da nam predajate Vaše največje in neprecenljivo bogastvo - svojega otroka! Zaposleni JZ Otroškega vrtca Šmarje pri Jelšah se zavedamo svojega poslanstva, da vzgajamo generacije otrok, ki nas bodo nosile s seboj skozi vse življenje - zavedno ali nezavedno! Vrtec je laboratorij kulture, socializacije, vsestranskega razvoja...

Prisluhnili Vam bomo, predvsem pa Vašim otrokom in skupaj z roko v roki optimalno razvijali potenciale vseh otrok!

Otroci so kot svež cement. Karkoli se jih dotakne, pusti odtis. (Haim Ginott)

Pustili bomo odtis. Z delom, odnosom... Pripravili smo bogat program, ki Vas bo prepričal!

Vse dobro,

ravnateljica Jelka Kitak s sodelavci